» » В Тростянецькому районі на посаду судді стажується В`ячеслав Тютюнник


В Тростянецькому районі на посаду судді стажується В`ячеслав Тютюнник

23 жовтня 2018 року в Тростянецькому районному суді розпочалось стажування кандидата на посаду судді - Тютюнник В`ячеслав Володимирович.
Відбувається стажування в рамках програми та навчального плану спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді, затвердженого рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 13.07.2018 №172/зп-18. Згідно з графіком спеціальної підготовки стажування кандидата на посаду судді з цивільного судочинства триватиме до 21 листопада 2018 року.  
Як повідомляє офіційний сайт Тростянецького районного суду, в рамках проходження стажування керівником апарату Тростянецького районного суду Підопригорою О.Є., старшим секретарем суду Бабковою Я.О. та головним спеціалістом по роботі з персоналом Монастирьовою Н.С. було ознайомлено кандидата на посаду судді з організаційною структурою суду, роботою канцелярії та архіву суду.
Суддя-наставник Маслов Віктор Васильович під час виконання програми стажування надаватиме кандидату на посаду судді методичну допомогу, ознайомить із посадовими обов’язками голови суду в місцевому суді.
Комментариев: 0
Добавить комментарий