» » Дітей запрошують намалювати Правосуддя


Дітей запрошують намалювати Правосуддя

15 грудня - День працівників суду. До цієї дати Рада суддів України запросила дітей взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнку і твору на тему "Правосуддя".
Метою конкурсу є: підвищення уваги суспільства до необхідності сприяння діяльності осіб та органів, що забезпечують здійснення правосуддя; висвітлення високої місії судів та судової діяльності у сучасному суспільстві художніми засобами, формування почуття патріотизму та власної гідності громадян України; виховання поваги до  суду, суддів та Закону; розвиток в юних українців прагнення зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу.

Тростянецький районний суд на своєму сайті розповів про умови участі у конкурсі - всіх бажаючих дітей шкільного віку. Для цього необхідно надіслати свій малюнок чи твір до Ради суддів України. Кінцева дата подачі матеріалів на конкурс за поштовим штемпелем - 10 грудня 2018 року.

Вимоги до малюнків: головні персонажі – суддя, суд, працівник суду, бачення дитиною ролі судді, права, закону і призначення судочинства і правосуддя в Україні.
Вимоги до творів: головні персонажі — суддя, працівник суду, адвокат, прокурор, бачення дитиною ролі судді, права, закону в суспільстві і призначення судочинства і правосуддя в Україні. Сюжет твору має ґрунтуватися на реальній або вигаданій судовій справі, життєвій історії, власному досвіді чи досвіді близьких родичів.
Умовами конкурсу передбачено призовий фонд для кожної номінації, який становить 3500 гривень. Перша премія еквівалентна – 2000 гривень, друга – 1000 гривень, третя – 500 гривень.
Окрім того, переможці обох конкурсів можуть взятии особисту участь у святкових заходах до дня працівника суду за участю Ради суддівУкраїни та суддів Верховного суду.

Навчальні заклади, учні яких будуть оголошені переможцями конкурсів, будуть відзначені нагородами Ради суддів України.
Детальніше про умови конкурсу та оформлення робіт дивіться на сайті Ради суддів України за посиланням:
тут
Комментариев: 0
Добавить комментарий