» » З грудня минулого року суди реорганізовують – відповідно до прийнятих законів в Україні ліквідовано районні і міські, натомість створені окружні. З 11 вересня у процесі реорганізації перебуває і Тростянецький районний суд.


З грудня минулого року суди реорганізовують – відповідно до прийнятих законів в Україні ліквідовано районні і міські, натомість створені окружні. З 11 вересня у процесі реорганізації перебуває і Тростянецький районний суд.

Таку інформацію розповсюдила прес-служба Тростянецького районного суду. В ньому зокрема йдеться: «Повідомляємо, що на виконання Плану заходів з реорганізації (злиття) місцевих загальних судів, Затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 06 вересня 2018 року «Про забезпечення виконання Указу Президента України від 29.12.2017 № 451», Указу Президента України від 29 грудня 2017 року «Про реорганізацію місцевих загальних судів» 11 вересня 2018 року внесено інформацію до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про перебування в процесі реорганізації Тростянецького районного суду Сумської області».

Додамо, що 29 грудня 2017 року Президент підписав низку Указів щодо реорганізації судової системи України з метою уніфікації видів місцевих та апеляційних судів. Відтак, було ліквідовано місцеві загальні суди (районні, міськрайонні, міські), натомість створені окружні суди. Згідно з Законом України «Про судоустрій та статус суддів» місцевими судами є окружні суди, які утворюються в одному або декількох районах чи районах у містах, або у місті, або у районі (районах) і місті (містах), окружні господарські суди та окружні адміністративні суди. Також Закон передбачає, що апеляційна ланка буде представлена апеляційними судами, що створюються в апеляційних округах.

Зазначені документи підписані президентом 29 грудня та набувають чинності з дня опублікування. Тобто вже зараз в Україні створена нова система судів, яка кардинально відрізняється від тієї, що існувала останні 7 років.
Комментариев: 0
Добавить комментарий