» » Указом Президента України від 7 вересня 2018 року №271/2018 Маслова Віктора Васильовича призначено на посаду судді Тростянецького районного суду Сумської області.


Указом Президента України від 7 вересня 2018 року №271/2018 Маслова Віктора Васильовича призначено на посаду судді Тростянецького районного суду Сумської області.

Наприкінці квітня 2017 року у судді Тростянецького суду В.В.Маслова закінчився перший п'ятирічний термін суддівських повноважень - такий собі випробувальний строк. Відтак, після цієї дати розглядати судові справи і виносити рішення іменем України він вже не міг. Потрібно було пройти знову цілу низку визначених законодавством конкурсів та атестаційних процедур. І він пройшов весь цей шлях більш, ніж успішно.

Втім, півтора роки без судової практики для В.Маслова відпусткою не були. Не маючи права займатись розглядом судових справ, В.Маслов переключився на судово-правову освітню роботу, як спікер районного суду проводив різні комунікаційні заходи з громадськістю, молоддю, ЗМІ. 

У березні цього року - на останньому з'їзді суддів України, його було обрано до складу Ради суддів України. Після цього він ще активніше включився в громадсько-просвіт­ницьку роботу - увійшов в одну з робочих груп з питань суддівського самоврядування, метою яких було розвиток суддівського самоврядування, налагодження прямих зв'язків між Радою суддів України та суддівськими колективами на місцях, залучення суддів до виконання рішень з'їзду суддів та до роботи Ради суддів України. Більше того, Віктора Маслова було обрано керівником робочої групи Сумської області.

І ось нарешті, через майже півтора роки чекання, Глава держави знову призначає В.В.Маслова на посаду судді - тепер вже пожиттєво повноправного. Новий/старий суддя Маслов вже приступив до своїх обов'язків - в Списку суддів, які слухають справи, призначені до розгляду, значаться всі три наших судді - Оксана Линник, Марина Щербаченко і Віктор Маслов.
Комментариев: 0
Добавить комментарий