» » Провал Порошенка на совісті Бови?


Провал Порошенка на совісті Бови?

Вибори у Тростянці відбулися. При явці понад 60%. Переміг, як і по країні в цілому, Володимир Зеленський – 43%. Друге місце у Юлії Тимошенко – 16,7% і лише третій чинний президент Петро Порошенко - зі скромними 12,6%.

По місту Тростянець головним, так би мовити, координатором кандидата у президенти Петра Порошенка можна вважати міського голову Юрія Бову. Враховуючи, що мер контролює два телеканали, дві газети (Новини і КД), має вибудовану піраміду адміністративного ресурсу, можна було б передбачити, що ніхто не завадить саме у Тростянці Порошенку набирати по-максимуму - на рівні Бовиних 86%, коли він одноосібно балотувався на мера ОТГ восени 2017-го. Аргументом на отримання перемоги Порошенка у Тростянці можна вважати і ту величезну суму грошей, яку, за словами неофіційних джерел, начебто, роздали переважній більшості вуличкомів, спостерігачам, членам комісій, агітаторам штабів Порошенка тощо.

Мер і сам ніде не приховував своїх симпатій щодо чинного президента, вихваляв його з приводу і без, часом дозволяв собі образливі висловлювання в бік Зеленського. Розповідають, що за кілька днів до голосування, Бова на районній раді регіонів, виступаючи в будинку культури, сказав, що, мовляв, які дурні за Зеленського голосуватимуть.

А результати голосування показали, що таких «дурнів» по місту Тростянець майже 4 тисячі. А «розумних» за бовиного протеже - Порошенка – лише тисяча. 

Найбільш провальною для Порошенка була рідна для Бови дільниця – у школі №2. Там Зеленський набрав 637 голосів, або 42% від тих, хто взяв участь у голосуванні (за Порошенка було лише 159 голосів, що на рівні 11%). За 40% голосів по місту Тростянець Зеленський також набирає на дільницях по школі №3, локомотивному депо, в мікрорайоні Смородине. Від 35% до 38% - по РБК, школі №1, цукрозаводі, школі №4. Цікаво, що у Смородинському мікрорайоні чинний глава держави ледь набрав 5%, або всього 23 голоси з майже п’ятисот.

Як бачимо, можна мати підконтрольні ЗМІ для маніпуляцій, залякувати керівників бюджетних і комунальних установ звільненнями, але простих людей не примусиш думати так, як хоче мер Бова чи голова адміністрації Сипко. І результати виборів це підтверджують. Якщо по місту Петро Порошенко ще третій, з тріском програвши по всіх виборчих дільницях Володимиру Зеленському і лідерці «Батьківщини» Юлії Тимошенко. То по району Порошенко не потрапив навіть у першу трійку - його випередив Бойко. І такий провал - це вже вирок не тільки Бові, а й голові РДА Сипку, "засівання" грошима яких не дали ніякого ефекту. 

Кажуть, в обласному виборчому штабі чинного президента дуже незадоволені роботою "за Порошенка" в Тростянці і районі, а відтак і їх ставлениками - Бовою і Сипком. Там вже засумнівалися в справжньому авторитеті тростянецького мера зокрема? Кажуть, в Сумах вже подумують підсилити тростянецький штаб Порошенка в другому турі кимось іншим, ніж Бова, а ще - перепровірити, куди ж насправді «пішли» гроші, які планувалися активістам та лояльним до президента виборцям. Бо якщо гроші «не спрацювали», то чи раптом не осіли вони в кишенях тих самих "місцевих князьків"?

Комментариев: 0
Добавить комментарий