» » Формула перемоги від Руслана Кошулинського


Формула перемоги від Руслана Кошулинського

У вівторок в Тростянець завітав кандидат у Президенти, екс віце-спікер Верховної Ради України Руслан Кошулинський.  Зустріч проходила у районному будинку культури, куди зібралося багато охочих послухати відомого політика. 
Нагадаємо, Всеукраїнське об`єднання "Свобода" висунуло кандидатом у президенти України голову Секретаріату партії Руслана Кошулинського на своєму зїзді в січні цього року. Далі про підтримку цього кандидата заявила частина націоналістичних сил, зокрема Організація українських націоналістів, Конгрес українських націоналістів, Правий сектор і Рух "С14".
Згідно декларації про майновий стан кандидата на посаду президента України, опублікованої на офіційному сайті НАЗК, Руслан Кошулинський має у Львові будинок, земельну ділянку площею 330 кв.м., на його банківських рахунках 16,5 тис.  грн., плюс 80 тис. грн. і 7,3 тис. доларів готівки. З автотранспорту задекларував "Запорожець" 1985 р.в. та електрокар "Нісан" 2013 р.в.
На початку зустрічі Руслан Володимирович розповів про себе, про свою родину, особисті захоплення. Він рано втратив батьків, тому вже з дитинства навчився приймати рішення і відповідати за свої вчинки. У політиці давно, але ніколи не розмінював партії - все життя у "Свободі". Обирався депутатом міської, обласної і Верховної рад. На нинішніх президентських виборах він єдиний кандидат від об'єднаних націоналістичних сил.     
Людей цікавило, що він робитиме в перші дні в разі перемоги. Кошулинський відповів, що своїми першими кроками вважає налагодити конструктивну співпрацю з найпотужнішими країнами світу, які підтримують суверенітет і територіальну цілісність України; це запрошення представників парламентських фракцій до діалогу і запропонувати їм в максимально короткий термін розглянути закони антиолігархічного пакету, як невідкладні. В політичній площині першочерговими вважає зміну законів про вибори, яку обіцяла чинна коаліція ще у 2014 році. Насамперед, запровадження механізму відкликання народних депутатів і про імпічмент президента, про механізм виборів місцевих судів громадами, про механізм відкликання начальників поліції, 
А формулою української перемоги він назвав: найпотужніші сучасні високотехнологічні Збройні Сили; зміна Нормандського переговорного формату на так званий Будапештський із залученням США і Британії; усунення олігархів від управління країною; дати простим українцям заробляти у себе вдома і на основі національної ідеї вся нація об'єднана єдиною метою - захистити країну, відстояти свою незалежність.


Комментариев: 0
Добавить комментарий