У нас новий прокурор

Наказом Генерального прокурора України за рекомендацією Ради прокурорів України керівником Охтирської місцевої прокуратури призначено старшого радника юстиції Язикова Олександра Володимировича. 
Народився Олександр Володимирович у 1979 році в м. Харків. У 2001 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, у тому ж році розпочав трудову діяльність в органах прокуратури як помічник прокурора Московського району м. Харкова, де й працював протягом трьох років на різних посадах. Майже чотири роки обіймав посади різного ступеня в прокуратурі Харківської області та міжрайонних прокуратурах Харківщини. З 2008 року працює на Сумщині, упродовж чотирьох років, зокрема, обіймав посаду прокурора Кролевецького району, чотири роки перебував на посаді начальника відділу прокуратури Сумської області. 

Попередня займана посада - начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Сумської області.
Пріоритетними напрямками роботи новий прокурор назвав боротьбу з корупцією, протидію розкраданню нафтопродуктів та незаконному порубу лісу, недопущення порушень у земельній сфері, нагляд за використанням бюджетних коштів та викриття протиправних схем щодо привласнення коштів, виділених на ремонт доріг тощо.

Комментариев: 0
Добавить комментарий