Кубок Олексія Мірошниченка змінює прописку

Ім`я Олексія Андрійовича Мірошниченка добре відоме у спортивних колах нашого району - в молодості гарний футболіст, коли постаршав - став тренером. Не один сезон очолював збірну району. Багато виховав прекрасних футболістів.
На жаль, трагічний випадок обірвав життя цієї життєрадісної і талановитої людини. Але пам`ять про нього жива. Щороку його друзі, спортивна біографія яких перепліталась з О.А.Мірошниченком, збираються на турнір його імені. Голова районного спорттовариства «Колос» Микола Голубничий подбав про неповторний кубок з іменною табличкою.
Нещодавно вже в дев`яте відбувся цей турнір. На полі грали колишні одноклубники чи підопічні Олексія Андрійовича - Юрій Слабоспицький, Сергій Петренко, Юрій Підбуцький, Володимир Шереверя, Юрій Малиш, Олександр Лобода, Володимир Фрик, Олександр Шаповал та інші. 
Судді - теж колишні друзі Мірошниченка - Микола Білошапка та Юрій Світенко.
В кубкових іграх нічий не буває. Тому обидві команди - Тростянця і Боромлі - грали з усіх сил. 

Два останні роки вигравали кубок боромляни. Тому у тростянчан мотивація зашкалювала. І містяни вирвали перемогу - 6:4. За кілька хвилин до кінця гри переможну крапку у рахунку поставив  О.Лобода.
Кращим нападником турніру був визнаний Сергій Петренко, кращим захисником - Юрій Підбуцький, кращим воротарем - Юрій Слабоспицький.  
Організатори турніру вдячні і його спонсорам - теж гарним друзям Олексія Андрійовича  - Сергію Дризі і Юрію Слабоспицькому. 
Через рік приблизно в цей же час турнір імені Мірошниченка знову збере його друзів  на стадіоні.
Комментариев: 0
Добавить комментарий