» » Рейтинг Порошенка рухнув на тлі скандалу із розкраданням армії


Рейтинг Порошенка рухнув на тлі скандалу із розкраданням армії

Президент України Петро Порошенко втратив шанс на вихід до другого туру виборів через оприлюднені факти причетності свого оточення до розкрадань в українській армії.
Про це свідчать дані соцопитування, проведеного з 20 по 26 лютого центром соціальних досліджень "Софія", повідомляє видання Strana.ua.
За даними дослідження, рейтинг Петра Порошенка наразі складає 12,1%, що автоматично ставить його на третє місце після В.Зеленського – 18,3%, та Ю.Тимошенко – 15,4%. Четверте місце, за даними соціологів займає Ю.Бойко – 11,2%.
Інші кандидати мають рівень підтримки менше 7,0%. Зокрема, Анатолія Гриценка підтримують 6,4% респондентів (серед тих, хто має намір голосувати), Олега Ляшка – 4,3%, Євгена Мураєва – 2,5%, Андрія Садового – 2,1%, Олександра Шевченка – 1,9 %, Олександра Вілкула – 1,7%.
Також під час інтерв’ю учасників опитування запитали: “Хто з кандидатів в разі обрання президентом України здатний забезпечити припинення війни і встановлення миру на Донбасі?”. Чинного президента Петра Порошенка в ролі миротворця вказали лише 4,0% опитаних.
Загалом, якби президентські вибори відбулися в найближчу неділю, бажання проголосувати на них виявили 77% жителів України. Опитування проводилося з 20 по 26 лютого. І, що характерно, в цьому опитуванні діючий президент зайняв третє місце, хоча раніше П.Порошенко посідав друге місце в рейтингу.
Нагадаємо, журналісти програми "Наші гроші" оприлюднили докази того, що неякісні запчастини та техніку із Росії роками контрабандою продавали "Укроборонпрому" через підставні фірми. Журналісти стверджують, що в цій схемі були залучені друг і партнер президента, член Ради нацбезпеки Олег Гладковський та його 22-річний син Ігор.
                                                                                                                                                                                                                                          Джерело

Економічні новини

Комментариев: 0
Добавить комментарий