У контрольному матчі ФК "Тростянець" святкував перемогу
Команда ФК "Тростянець" продовжує готуватись до весняної частини чемпіонату України у другій лізі. 19 лютого наш клуб зіграв товариський матч у рамках підготовки до сезону. Футбольний клуб "Тростянець" зустрівся з шостою командою групи Б другої ліги – спортивним клубом "Полтава", який осінню частину чемпіонату завершив на 7-му місці. Тростянчани перемогли мінімально з рахунком 2:1.