У несподівано засніженому Тростянці комунальники не встигають прибирати сніг

Тростянець Сумської області несподівано завалило снігом. А під снігом – крига. Їздити небезпечно. Ще гірше тротуарами ходити. Необережний рух – і вже летиш закручуючи ноги, згадуючи ненормативну лексику.

У пересічних мешканців багато нарікань на роботу комунальних служб, не видно з їхнього боку по-господарськи організованих дій. Щоб дійти батькам з дітьми до садочка чи людині дістатися на своїх двох до лікарні, треба добре постаратися. Нечищені або з вузенькими стежечками тротуари.
Стан на дорогах можна охарактеризувати одним словом – каша. Таке можна побачити на вулицях Татаренка, Боєва, Озерянка... Містяни скаржаться на багато взагалі негорнутих вулиць. На деяких ускладений рух автомобілів, як наприклад, на вулиці Луніна, де через погано посипаний сумішшю підйом не всяка техніка може виїхати на гору. На околичних дорогах, зокрема в Гаївському та Залізничному мікрорайонах, якщо трактор з відвалом і пройшовся, то хіба що раз – при такому чищенні дві машини не розминуться, якійсь доводиться заїжджати у сніг
  • Шановний міський голово та керівники комунальних підприємств, на всіх вулицях живуть люди, яким треба на роботу, діточок відвести в садочок, школу. – пише у фейсбуці депутат міськради Інна Борисенко. – Люди обурені. Чекали до вечора, все думали що роботи багато і до них ще дійде черга, але так і не дочекалися техніки, яка почистить сніг! Жахлива ситуація.
Чиновники нарікають: мовляв, прибрати відразу всі вулиці техніки не вистачає. Між тим на своїх звітах міський голова Ю.Бова вміє заспокоїти, мовляв, не хвилюйтеся, постараємося справитися, ось техніки ще купимо новенької, будемо тоді горнути сніг. 

Цьогорічна ситуація повторює минулорічну, коли також комунальники не справлялися з сніговими заметами і нерозгорнуті та завалені снігом дороги громади пояснювали тим, що тільки об’єдналися, що важко усьому дати лад. Але рік минув і люди бачать, що минулорічний урок у боротьбі із сніговими наметами ні голова, ні комунальники до уваги не взяли.
Не буде дивно, якщо в травматології того й гляди більшатиме пацієнтів з переламаними ключицями, руками і ногами. 

Снігова зима тільки почалася. Що ж далі буде?…
Комментариев: 0
Добавить комментарий