» » Рідну мову шанували в Білці


Рідну мову шанували в Білці

21 лютого учасники освітнього процесу Білківської ЗОШ розпочали робочий день урочистою лінійкою, на якій адміністрація школи привітала всіх присутніх зі святом рідної мови. 
Було оголошено основні моменти робочого дня, закцентовано увагу на виховних та культурно-масових заходах до Дня мови, що відбудуться у школі.
Зранку у фойє навчального закладу лунала сучасна українська музика та працювала шкільна радіопередача "Живе слово" (диктор - Ярова З.В.), яка поінформувала колектив закладу про історію свята рідної мови. Учнівське самоврядування разом з учителем основ здоров'я Капелько І.І. підготували відеорепортаж "Спілкуємось українською", а ЗД з НВР Савченко А.В. створила комбіновану візіопоезію "Білка - моє село" (читали учні та вчителі Білківської ЗОШ).
Також класні колективи 1-11 класів представляли виготовлені ними леп-буки до Дня рідної мови, на яких компактно, але інформативно було висвітлено цікаві факти про мову. Також шкільний бібліотекар Кулібаба О.І. підготувала книжкову виставку "Скарби слова".
У актовій залі школи для учнів 1-7 класів було організовано презентацію декламаторського мистецтва "Солов'їна, барвінкова наша рідна мова" (організатори: учителі української мови та літератури Маленко Л.Б., Преснухін Б.С.). Учасників та гостей заходу вітав вокальний колектив "Дзвіночки" (керівник - Кошель О.В.). На свято були запрошені бібліотекарі Білківської сільської ради Сосєдка Н.М. та Сосєдка Л.М.
Учні та вчителі школи з нагоди Дня мови долучилися до написання загальношкільного диктанту "Україна в нас одна", який став символом єднання та порозуміння.

Комментариев: 0
Добавить комментарий