» » Революція Гідності єднає покоління


Революція Гідності єднає покоління

"Вони чинять звитяги, вселяють віру і дарують надію. І так боляче стає, коли вони йдуть… Але є розуміння, що вони не вмирають, а просто повертаються на небо, щоб у важкі для країни часи повернутися знов.. Герої не вмирають…"
П`ятий рік поспіль  в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи подвиг учасників революції Гідності та віддаючи належну шану тим, хто загинув протягом кривавих січневих та  лютневих днів 2014 року. 

Вшанують їхню пам'ять і на Тростянеччині. 14 лютого про героїв, які не вмирають, говорили у Тростянецькій публічній бібліотеці. На захід були запрошені учні 9-А класу школи №5, а їхньою гостею була безпосередня учасниця Євромайдану, громадська активістка, жінка, нагороджена орденом Матері, бо має сина-АТОвця - Тетяна Іванівна Замула. Діти мали можливість почути зворушливі спогади про  трагічні  події 5-річної давнини, про жертовність та героїзм українських людей на Майдані.

Звертаючись до молодого покоління, Тетяна Іванівна сказала: "Ми там стояли заради вас, заради вашого майбутнього і я бажаю вам усім бути справжніми патріотами".
Комментариев: 0
Добавить комментарий