» » Заруба буде сильною: кандидатів у президенти вже 30


Заруба буде сильною: кандидатів у президенти вже 30

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатами у президенти України ще 2 осіб.

Таке рішення було прийнято під час засідання комісії у понеділок.

Зокрема кандидатами стали колишній представник України у мінській контактній групі Роман Безсмертний і голова партії "Відродження", нардеп Віктор Бондар.

Реєстрація кандидатів триватиме до 8 лютого, але термін подачі документів уже закінчився.


Лідер електоральних симпатій, голова партії "Батьківщина", кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила, що у другому турі президентських виборів зможе перемогти Петра Порошенка і Володимира Зеленського та інших кандидатів.

Про це вона сказала в понеділок, 4 лютого, на зустрічі з представниками бізнесу в рамках Європейської бізнес асоціації.

Зазначається, що відповідаючи на питання, кого б вона вважала за краще в якості суперника у другому турі президентських виборів, Порошенка чи Зеленського, Тимошенко сказала, що переможе будь-кого з них.

"Заруба, вибачте за недипломатичне слово, буде сильною. Ми зможемо покласти на лопатки будь-якого кандидата. Нас влаштовує другий тур в будь-якому, підкреслюю, в будь-якому форматі", - запевнила вона.


Нагадаємо, станом на 4 лютого, кандидатами у президенти вже зареєстровано 28 осіб: Ігор Шевченко, Сергій Каплін, Валентин Наливайченко, Андрій Садовий, Віталій Скоцик, Анатолій Гриценко, Віталій Купрій, Євген Мураєв, Геннадій Балашов, Ольга Богомолець, Олександр Шевченко, Роман Насиров, Юрій Бойко, Олег Ляшко, Олександр Вілкул, Юлія Тимошенко, Олександр Мороз, Дмитро Добродомов, Аркадій Корнацький, Ілля Ківа, Руслан Кошулинський, Олександр Данилюк, Володимир Зеленський, Сергій Тарута, Інна Богословська та Ігор Смешко, Микола Габер та Юрій Дерев'янко.
Комментариев: 1
Добавить комментарий


admin
Игорь Москаленко. На Сумщине на прошлой неделе побывали сразу три кандидата в президенты – от ВО «Батькивщина» — Юлия ТИМОШЕНКО, от партии «Справедливость» — Валентин НАЛИВАЙЧЕНКО и от «Оппозиционной платформы – За жизнь» — Юрий БОЙКО. Визиты последних двоих едва были замечены - покрасовались перед камерами и поехали домой. А на Тимошенко пришли тысячи людей - в Лебедине, например. Любят её на Сумщине. И голосовать за неё Сумщина в большистве населения будет. Я так думаю.  

Евген Петренко. Я думаю, що Юлія Володимирівна здатна зробити життя людей кращим, що підійме Україну з колін, що ми нарешті вийдемо з кризи і заживем по людські