По COVID-19 Тростянець вже другий знизу. Хтось на цьому непогано "заробляє"

Тростянець вийшов на друге місце в області серед міст за темпами захворюваності на коронавірус: Суми – 90, Тростянець – 30. Ситуація виглядає так, що у нас на цьому або хтось конкретно заробляє, або просто все пущено на самоплив. Ось і за останній день м.Тростянець знову поповнило сумну статистику коронавірусної інфекції - за добу на всю область підтверджено лише два нові випадки - у містах Тростянець та Ромни.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, станом на ранок 8 липня у Сумській області зафіксовано 323 випадки коронавірусу. Одужало 264 особи, з них 6 – за минулу добу – в м. Суми – 4, Білопільський р–н – 2.

За весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 90 випадків захворювання, у Сумському районі – 19, м. Охтирка – 26, м. Конотоп – 19, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 26, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 15, м. Тростянець – 30, Тростянецький район – 4, Роменський район – 3, Недригайлівський район – 1, м. Ромни – 11, Глухівський район – 5, м. Глухів – 9, Буринь – 2, Буринський район – 1, Охтирський район – 1, м. Лебедин – 1, м. Білопілля – 2, Білопільський район.

Станом на 8 липня у закладах охорони здоров’я області нараховується 375 ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, що визначені для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з них зайняті хворими 17, що становить 4,5%.

Комментариев: 0
Добавить комментарий