» » 77,7 млн. грн. попросив у Гройсмана для онкохворих Сумщини нардеп Бухарєв


77,7 млн. грн. попросив у Гройсмана для онкохворих Сумщини нардеп Бухарєв

Онкологічна захворюваність в Сумській області щороку зростає на 1,5-2% та вища за державний показник на 30%. Усього на обліку в онкодиспансері перебуває більше 3 тисяч пацієнтів, з них 1500 - це вперше виявлені хворі.
Більшість хворих зі злоякісними утвореннями потребують тривалого променевого лікування, для чого необхідне сучасне обладнання. А його немає.
Виправити ситуацію взявся народний депутат Владислав Бухарєв. На початку цього року він звернувся з депутатським запитом до прем`єр-міністра В.Гройсмана. «До мене, як народного депутата України, звернулися депутати Сумської області щодо необхідності виділення додаткових коштів з Державного бюджету на придбання лінійного прискорювача для обласного клінічного онкологічного диспансеру, який єдиний в області, що надає онкологічнну допомогу населенню. На сьогодні у закладі для проведення променевої терапії онкохворим використовують апарати 1986-1992 років випуску, термін експлуатації яких перевищив нормативний у 1,5-2 рази. 
Сучасний лінійний прискорювач коштує біля 70 млн. грн. Ще біля 38 млн. потрібно для реконструкції променевого відділення. Місцевої влада на ці цілі мобілізувала біля 30 млн. грн. То ж з Держбюджету додатково коштів потрібно 77,7 млн. грн. Ці гроші В.В.Бухарєв і попросив для Сумщини з бюджету.
Комментариев: 0
Добавить комментарий