» » Курсом влади незадоволені 70% українців


Курсом влади незадоволені 70% українців

Агентство суспільно-політичних досліджень і комунікативних стратегій опублікувало соцопитування, яке проводилося з 5 по 12 січня 2019 року. Згідно з отриманими даними, переважна більшість українців вважає курс, яким веде країну нинішня влада, неправильним. Таку думку висловили 69,4% опитаних.
Причому, ще рік тому - в лютому 2018 го - так вважали менше українців - 63,5%.
Звідси випливає і низький рейтинг чинного президента. Якщо у раніше опублікованих соцопитуваннях він займав третє-четверте місце, то зараз опустився на п'яте.
Щодо самого рейтингу кандидатів у президенти, то в ньому лідирує Юлія Тимошенко - за неї готові голосувати 15,5% тих, хто піде на вибори.
Друге місце займає комік Володимир Зеленський - 11,9%. Далі йде співголова «Опозиційною платформи - За життя» Юрій Бойко - у нього 9,5%.
На четвертому місці лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко з 8,8%. Петро Порошенко на п'ятому місці, у нього 8,2%.
З повним списком електоральних уподобань українців можна ознайомитися в таблиці, наведеній нижче. У ній наведено відсоток серед тих, хто визначився, за кого голосуватиме.


Також дослідження зафіксувало тенденцію зростання позитивного ставлення українців до вступу в НАТО. Якщо в 2014 році за це виступали 40%, в лютому 2018-го - 45%, а в січні 2019-го - 50%.
Втім, соціологи відзначають, що в даному питанні Україна ділиться навпіл: Західні області (69% - за і 17% - проти) і Центрально-Північні (55% проти 25% відповідно) підтримують вступ до НАТО, тоді як на Південному Сході підтримує 31% і 55% - проти.

Комментариев: 0
Добавить комментарий