День, який дає шанс кинути палити

Починаючи з 1977 року, кожного третього четверга листопада за ініціативою Міжнародного союзу боротьби з раком, проводиться Міжнародний день непаління. В цей день хочемо ще раз нагадати про відповідальність за куріння в заборонених місцях.

Першочерговим завданням законів, які обмежують куріння в громадських місцях, є захист людей від пасивного куріння. Сигаретний дим шкодить здоров'ю і те що ви палите не має створювати незручності або негативно впливати на здоров'я інших.


🚭 Перелік місць де заборонено курити зазначений в ст.13 Закону України "Про заходи, щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення", але він не є вичерпним, адже своїм рішенням сільські, селищні та міські ради можуть його розширювати (Детальніше: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2899-15).


За куріння в заборонених місцях, згідно зі статтею 175-1 КУпАП передбачена відповідальність у вигляді штрафу — до 170 гривень, а у разі повторності цього порушення протягом року — до 340 гривень.


З початку року сумські патрульні виявили та притягнули до адміністративної відповідальності майже 600 порушників.


⚠️ Сьогодні гарний день, щоб позбавитись цієї шкідливої звички і відмовитись від тютюнопаління. В будь-якому разі пам'ятайте, від того що курите ви не мають страждати інші, поважайте права оточуючих та не створюйте їм незручності.

Комментариев: 0
Добавить комментарий