» » «Батьківщина» зареєструвала законопроєкти, які дозволять провести референдум і захистити землю від розпродажу


«Батьківщина» зареєструвала законопроєкти, які дозволять провести референдум і захистити землю від розпродажу

«Батьківщина» зареєструвала в парламенті два законопроєкти, перший з яких регламентує проведення всенародних референдумів, а другий передбачає, що доля української землі має вирішуватися виключно шляхом референдуму.

Так, проект закону про всеукраїнський референдум (№2182) забезпечить реалізацію гарантованого конституційного права громадян України на участь в управлінні державними справами безпосередньо через всеукраїнський референдум.


«Референдум є одним з найважливіших інститутів прямої демократії і являє собою безпосереднє волевиявлення громадян з найважливіших питань. На сьогодні стоять виклики подальшого розвитку та безпеки України як суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави, які неможливо вирішувати без врахування думки Українського народу – єдиного джерела влади», – йдеться у пояснювальній записці до документа.


Нагадаємо, сьогодні Юлія Тимошенко звернулася від імені партії і фракції «Батьківщина» до президента з вимогою провести референдум з питання продажу землі, перш ніж виносити закон про ринок землі на голосування Верховної Ради. Юлія Тимошенко повідомила, що на виконання цих вимог фракція реєструє відповідні законопроєкти.


Комментариев: 0
Добавить комментарий