» » Солодке Різдво багатодітній родині від Миколи Смілика


Солодке Різдво багатодітній родині від Миколи Смілика

У добро мало вірити й бажати його. Його треба творити. Особливо це важливо в наші скрутні часи, коли кожна добра справа на вагу золота. В цьому твердо переконані депутат районної ради від фракції «Батьківщина» Тетяна Замула і директор ПМП "Хухрянське" Охтирського району Микола Смілик, які разом продемонстрували приклад безкорисливої допомоги багатодітній родині.  

Родина Косовських в селі Буймер проживає не так і давно - кілька років тому переїхала з села Хухра Охтирського району. Галина Андріївна і Сергій Васильович - люблячі батьки з великим серцем, мужністю і духовною силою, виховують дітей - Таню, Кристину, Олю, Вікторію, Настю, Сашу, Максима, Івана, Василя, Тараса. Троє з них - ще дошкільнята. Решта - доросліші. Сільська рада надала великій родині будинок. Допомагає сім`ї, коли у них виникає якась проблема.

Різдво родина святкувала разом. Яким же було їхнє здивування, коли в цей день в гості до них завітала депутат районної ради від Буймерської громади, голова фракції ВО "Батьківщина" Тетяна Замула. Знайшла для кожної дитини тепле слово, привітала і передала їм по великому пакуночку солодощів.

- Діти для нас - суть життя. І щирі гості для нас - завжди радість. Вдячні вам за подарунки до свята, - розповіли батьки. 
Районний депутат Тетяна Замула у свою чергу розповіла, що її візит став можливим завдяки Миколі Смілику, директору ПМП "Хухрянське" Охтирського району. Йому вона розповіла про велику буймерську родину. Той без вагань через активістів тростянецької "Батьківщини" передав діткам родини святкові пакуночки - красиві й з дуже смачними шоколадними цукерками.

Комментариев: 0
Добавить комментарий