» » Подбайте про безпеку дітей під час зимових канікул!


Подбайте про безпеку дітей під час зимових канікул!

Довгоочікувана зима, новорічні свята, канікули та вихідні — що ще треба для гарного та активного відпочинку?

Для перших школярів — це можливість вдосталь покататися на санчатах, ковзанах і лижах, а ось тим, хто знаходиться за кермом, доводиться максимально підвищувати власну уважність і обережність. Особливо це стосується місць, де поряд із проїжджою частиною є зимові гірки, на яких пустує малеча.

Тож, шановні батьки, не полінуйтеся повторити з дітьми основні правила переходу доріг, нагадати про небезпеку, яка чатує на них під час ігор біля проїзної частини. Не забувайте про короткий світловий день — подбайте, щоби на одежі малюка присутня була яскрава деталь, або зафіксуйте на одежі світловідбиваючий елемент. І пам’ятайте, найкраще навчання правилам безпечної поведінки на дорозі — це ваш власний приклад виконання вимог Правил дорожнього руху.

Водіям транспортних засобів також необхідно підвищити увагу до маленьких пішоходів, адже поведінка дитини на дорозі, часто є непередбачуваною. Тож керманичам авто потрібно бути, особливо, уважними та обережними при проїзді перехресть, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, місць відпочинку тощо.

Комментариев: 0
Добавить комментарий