У сніговому полоні

В період з 25 грудня Сумську області накрили сильні снігопади, хуртовини, пориви вітру досягають 15-20 м/с. Засипало снігом і Тростянеччину.

Негода вже паралізувала рух на трасах. За інформацією з власних джерел відомо про те, що автомобілі стоять, не маючи змоги проїхати. Дорожні затори зафіксовані на перевалах в Климентовому і за Боромлею. В сусідньому Охтирському районі (станом на 16:00) рятувальники надали допомогу 65 людям, вивільнивши зі снігового полону 18 транспортних засобів (із них 3 — рейсові автобуси). На допомогу рятувальникам та водіям вийшли і правоохоронці і МЧСники.

У зв’язку погіршенням погодних умов, автодороги області для водіїв стають справжнім випробуванням. На жаль, трапляються випадки, коли керманичі авто не можуть впоратися з керуванням та заїжджають у сніговий замет.

Поліція закликає водіїв неухильно слідувати Правилам дорожнього руху: не перевищувати швидкість, користуватися пасками безпеки, дотримуватися швидкісного режиму, правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки), з особливою обережністю рухатися по мостах та естакадах, відмовитися від ризикованих маневрувань.

Щодо ситуації по місту, то міський голова Ю.Бова вже відрапортував: «Всі центральні вулиці розчищені МАЗом (дякую вкотре за придбання ілососу Микола Клочко). Двічі пройшлися по вулицям: Набережна від вокзалу до виїзду з міста в бік Лебедина; Заводська, Кеніга, Нескучанська (до лісодослідної); Скрябіна, Миру; Татаренка; Пам'яті, Зарічна, Хмельницького; Смородино; обїздну, Луніна, Гришина, Гаївська, Радомлянська. Зараз водій відпочиває і з 4 ранку виходить знову на цей маршрут».


У мешканців міста оцінки дещо інші. Ось наприклад, мешканці вулиці маршала Рибалка зафотографували, як по цій вулиці сніг почистили до будинку заступника мера Ю.Зайця. А далі - вже не люди.

Пропонуємо коментарі людей про ситуацію з снігоприбиранням від тростянчан, оприлюднені в соцмережах.

Валя КосенкоПо улице Ломоносова тоже прошел трактор большое спасибо, но у нас есть такие жельци добродушные которые сразу после трактора от дворов снег на дорогу и они справились возле дворов порядок а дальше как хотите.Опять виноваты комунальники не чистят дороги,зато возле себя порядок.

Вячеслав ЗапорожецДа, удар стихии серьёзный - с утра и в течение дня 4 раза чистил снег во дворе и на улице, а к вечеру всё по новой и конца не видно.... Так что праздновать победу над стихией ещё рано...К стати, вечером на легковухе проехал по городу - что то не видел наплыва снегоуборочной техники, к сожалению.... Снег то постоянно прибывает и к утру рабочего дня будем вызывать вертолёты...

Анна ШимкоВул. Смородянську (кiнець вулицi i виiзд до траси) прочистили ще зранку, а вже замело так, що неуявляемо як вранцi дiстатись до мiста на роботу.

Наталія ПодойнікКозацьку ні разу не чистили за день ,в центрі...


 
Михаил Мороз
 
Обьясните пожалуйста почему по улице М. Рыбалка прочистили только до уважаемого Зайца? А на остальных людей чихать хотели???? Беспредел этот уже надоел, сколько можно унижаться?

Игорь НовицкийА это Заяц я так понимаю какой-то ваш тростянецкий перец? Чиновник? Прокурорский или судейский какой-то?

Maksim Doroshenko Зам Ю.А


Игорь НовицкийMaksim Doroshenko понятно - зам командира иуропейского города )))

Комментариев: 0
Добавить комментарий