» » "Батьківщина" – абсолютний лідер сьомої хвилі виборів в ОТГ


"Батьківщина" – абсолютний лідер сьомої хвилі виборів в ОТГ

Репетицією перед наступними президентськими виборами багато політичних експертів назвали вибори в ОТГ, які відбулися 23 грудня в 13 областях України. Мали вони відбутися і в 4 громадах Сумщини, але через введений воєнний стан були відмінені.

Попередні результати грудневих виборів показали, що "Батьківщина" – абсолютний лідер на цих виборах - результат – 35,7%! Відрив від найближчого конкурента – 13%.

  • Цей результат – остання справжня соціологія, яка демонструє реальну народну підтримку політичної сили на чолі із Юлією Тимошенко, - підкреслив Іван Крулько, народний депутат України від фракції «Батьківщина».

На другому місці з 22,7% президентська партія «БПП «Солідарність», яка заявила про перемогу їхніх представників серед голів об'єднаних громад. За даними Блоку Петра Порошенка, їхні представники незабаром очолять 52 ОТГ.

Щодо самого виборчого процесу, то за свідченнями спостерігачів і представників політичних партій, проходили ці перегони в умовах шаленого тиску і застосування адміністративного ресурсу, який задіяла чинна влада. Фіксувалися непоодинокі факти примусу зніматися з виборів, підкупу виборців, деяких висуванців «ламали» через коліно, аби ці кандидати балотувалися від провладних партій.

Явка виборців була високою - за 50%. А це вказує на те, що люди хочуть змінити своє життя і починають це робити використовуючи для цього, в тому числі, і вибори до ОТГ. Люди борються, люди не опускають руки, продовжують вірити в свої сили. І через голосування дають свої оцінки владі. І тільки такі люди можуть творити зміни на краще.

Лідер переможців перегонів - Ю.Тимошенко, назвала результати грудневих виборів до ОТГ найкращим подарунком її однопартійців до Різдва і Нового року, які засвідчили, що нарешті в Україні переможе добро над злом, майбутнє над минулим і це буде наша перспектива.

Комментариев: 0
Добавить комментарий