» » Лілія Гонтар - перший зам голови РДА


Лілія Гонтар - перший зам голови РДА

В Тростянецькій райдержадміністрації поповнення - нарешті заповнилася до цього вільна вакансія першого заступника голови.
19 грудня голова Тростянецької адміністрації представив своєму апарату свого нового «зама» - Гонтар Лілію Хамзаївну. 

Втім, в місцевому «білому домі» вона зовсім не нова людина. До цього призначення працювала тут же - на посаді начальника управління агропромислового, економічного розвитку та житлово-комунального господарства. І чергова сходинка по службі, це для неї скоріше, можливість займатися тим же, що й раніше, тільки із значно більшими повноваженнями. Адже перший зам відповідно до інструкції Розподілу обов'язків між головою і його заступниками, відповідає приблизно за ті ж сфери, якими опікується і управління економіки - стан ЖКГ, економічний розвиток, децентралізація, реформи в самоврядуванні, бюджетна і фінансова сфери...
Олег Сипко 19 грудня представив апарату РДА свого нового/старого колегу по адміністрації. Лілія Гонтар, як прийнято, дякувала за довіру та запевнила, що працюватиме не гірше на новій посаді, ніж раніше, і навіть більше - пообіцяла, що разом з командою зробить район ще кращим серед районів Сумщини.
Встиг привітати Л.Х.Гонтар з новою посадою і голова районної ради - на сесії.
Ближче познайомити наших читачів з Лілією Гонтар поки що немає змоги - офіційний сайт Тростянецької РДА «мовчить» про її автобіографію.
А ось декларацію новопризначена заступниця  вже оприлюднила - в ній з членів сім`ї вказана  донька Катерина. З об'єктів нерухомості Л.Х.Гонтар має лише половину квартири в Тростянці площею 67,6 м.кв. Транспортних засобів у неї немає. Працюючи начальником управління за період з 01.01.18  по 18.12.18 рр. отримала зарплати 160 тис. 930 грн., з чого можна зробити підрахунок, що в середньому на попередній посаді заробляла біля 12 тисяч в місяць. Очевидно підвищення по службі додасть прибавку і до зарплати.
Нагадаємо, що і інший зам у О.Сипка - жіночої статі - Аліна Шацька, яка опікується гуманітарними питаннями.


Комментариев: 1
Добавить комментарий


Андрій Володимирович Іванов
  • Андрій Володимирович Іванов
  • 27 декабря 2018 22:37
  • Нравится 0
  • Ответить
Добре купила посаду! Цікаво дізнатись про її досягнення на попередній посаді?