Патріотичний "Kvartal-FEST"

Підопригори 180-тисячним співом Гімну привітали Україну з Днем Незалежності!

24 серпня в селищі Підопригори Лебединського району відбувся щорічний фестиваль, який з цього року має назву "Kvartal-FEST". Уже впродовж 4-х років безкоштовний виступ студії "Квартал-95" збирає від 100 000 до 150 000 людей у мальовничому яру під відкритим небом. 

Цього року глядачів зібралося ще більше – понад 180 тисяч. Організатори, передбачаючи це, навіть ще далі, ніж зазвичай, перенесли сцену.

Владислав Бухарєв разом з друзями зі Студії "Квартал-95", запросили мешканців Сумщини потусуватися в Підопригорах. Зранку почали заповнюватися людьми погорби Лебединщини.  На тисячах автомобілів все під’їжджали і під’їжджали гості.


- Неймовірна атмосфера свята, творчості, радості та любові до рідного краю, я такого ніколи і ніде ще не бачив, - поділився враженням народний депутат України, колега Бухарєва по фракції ВО «Батьківщина» Борис Тарасюк. 

Не приховували теплих емоцій від зустрічі і інші високі гості – народні депутати Іван Крулько та Олексій Рябчин, губернатор Сумщини Микола Клочко, мер Сум Олександр Лисенко.

Зізнавалися - В.В.Бухарєв догодив рід­ному краю і землякам свого виборчого округу.

А фестиваль щогодини набирає обертів. На сцені виступають як лебединські, так і столичні артисти, як молоді, талановиті виконавці, які тільки починають свій шлях до визнання, так і вже визнані зірки шоу-бізнесу. Неперевершеними ведучими були брати-Гагаріни. 

Величезний позитив додав конкурс на найкращу вишиванку серед гостей фестивалю – свої призи отримали переможці у кількох номінаціях. 

Приємним сюрпризом для всіх гостей став показ фільму студії "Квартал 95" "Слуга народу 2". На біс проспівала дві пісні Юлія Бухарєва. На малій сцені відбулася фан-зустріч з акторами серіалу "#Школа".

А головна зірка цього серіалу, фіналістка шоу "Голос Країни" Анна Трінчер співала зі сцени великої, смачною родзинкою став виступ групи "Мозги".У той час, коли зірки по черзі виходили на сцену, у самому серці природного амфітеатру – на пагорбах шаленів народ. 

Їхня енергія передавалася на тих, хто поруч, поблизу. І так далі. 180 тисяч народу, це як бразильска Маракана – яка збирала футбольних фанатів на Пеле. Арена в Підопригорах зібрала такий собі людський мушашник на юмористично-пісенний фестиваль навколо свого земляка Бухарєва і його друзів з Кварталу-95.

Ізюминка фестивалю - "Квартал-95". Виступав у повному складі акторів. Показали і нові номери, знайшли своє місце і номери, які вже стали хітами - коміки смішили актуальними темами про політику і політиків, комунальні і житейські проблеми, пройшлися по президентам і кандитатам... 

Лідер кварталівців Володимир Зеленський зізнається, що давно вже так не хвилювався перед виступом, адже така величезна аудиторія для нього – мов екзамен. І кожного року кількість глядачів все більша і більше. І цього року вона була рекордною.

- Це щось неймовірно, зникає будь-яка втома, коли ти виходиш на сцену перед такою кількістю людей, від яких виходить стільки позитивної енергетики. Сотні тисяч людей радіють кожному твоєму слову і навіть подиху, - говорить Володимир Зеленський. - Дякую Сумщині за такий теплий прийом.


Традиційно патріотичний фестиваль у Підопригорах виконав багатотисячоголосим співом Гімн України під тисячі запалених ліхтариків. А завершилося дійство сяйвом спалахів від фантастичного на багатство кольорів феєрверку. Комментариев: 0
Добавить комментарий