» » Голову Тростянецької районної організації інвалідів Миколу Герасименка відзначено Грамотою Сумської обласної ради


Голову Тростянецької районної організації інвалідів Миколу Герасименка відзначено Грамотою Сумської обласної ради

Сьогодні по всій країні вшановували людей з обмеженими можливостями, а точніше - людей з інвалідністю. Привід вагомий – 3 грудня відзначається Міжнародний день інвалідів. 

В Сумській обласній філармонії напередодні відбулися святкові заходи. 
За сприяння Тростянецької райдержадміністрації участь в заходах взяла делегація у складі голови районної організації Миколи Андрійовича Герасименка та чотирьох тростянецьких спортсменів. 
 Під час урочистостей грамотою Сумської обласної ради за багаторічну активну громадську роботу, вагомий особистий внесок у здійснення соціального захисту осіб з інвалідністю та з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, було нагороджено Миколу Герасименка – голову громадської організації «Тростянецька районна організація інвалідів».

А в день інвалідів свято продовжилося в районному будинку культури, де людям з фізичними вадами влаштували задушевний захід. Зібралися тут і дорослі, і малеча. Ініціатором виступила районна організація інвалідів, спонсорську підтримку надала компанія ПрАТ «Монделіс Україна». 

Серед учасників були справжні зірки інва-спорту. Один з них - Володимир Касьяненко, призер чемпіонату світу з армреслінгу, який нині входить до складу збірної України і часто досить вдало виступає на різних турнірах.

З найтеплішими побажаннями виступали представники влади, голова районної організації. А талановиті тростянецькі артисти присвячували їм пісні та інші номери художньої самодіяльності. Учасники пригощалися солодощами, багато спілкувалися, зарядилися гарним настроєм.

Комментариев: 0
Добавить комментарий