» » Найвпливовіша жінка-політик України святкує свій день народження


Найвпливовіша жінка-політик України святкує свій день народження

Сьогодні, 27 листопада, свій день народження святкує відомий політик, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Одній з найяскравіших жінок-політиків у світі виповнюється 58 років.

У липні 2005 року американський журнал Forbes назвав українського прем'єра Юлію Тимошенко третьою за впливовістю жінкою планети і вніс її в топ-100 жінок світу.

Юлія Тимошенко прийшла в політику з бізнесу, і вона, як ніхто інший знає, що потрібно змінити, щоб поліпшити умови ведення підприємництва в Україні. Щоб підняти економіку та забезпечити гідного рівня добробут громадян України.

Її не зламали ні політичні репресії, ні ув’язнення, ні приниження… І нині, коли Юлію Володимирівну в черговий раз намагаються атакувати з усіх боків, "поставити на місце", вона як ніколи готова відповісти на виклики, готова боротися за народне визнання.

І у цій нещадній боротьбі вона не боїться нікого. Насамперед завдяки професійній готовності очолити найвищу посаду в державі.

Перед Україною стоять колосальні проблеми, але Юлія Тимошенко не забракне ні політичної волі, ні знань, щоб їх розв'язати.

Це історичне завдання. І ми впевненні, вона з ним впорається. Нехай Тимошенко властивий романтизм, але він тісно пов'язаний з граничною твердістю. І бажанням змінити Україну. Вона буде рятувати країну, тому що це потрібно особисто їй.

Це така самовідданість з егоїстичних спонукань. І вона змусить  - і ворогів, і друзів - рахуватися з нею.

«За грати можна кинуть тіло фізичне, але за грати не кинеш пісні, не кинеш любові, не кинеш духу… Він тут, з нами. Здоров’я тобі рідненька. З днем народження Юлю», – такими словами Юлію Тимошенко привітала ще в 2011 році під СІЗО народна артистка України Ніна Матвієнко. 

Всякого роду дати спокушають підбити підсумок, однак тільки не у випадку з Юлією Тимошенко. З цілої низки причин, головна з яких: Юля ніколи не зупиняється.

Комментариев: 0
Добавить комментарий