» » Бухарєв допомагає розбудовуватись Сумщині


Бухарєв допомагає розбудовуватись Сумщині

Народний депутат Владислав Бухарєв продовжує вирішувати проблеми Сумщини, які на місцевому рівні неможливо розв’язати. На цьому тижні з трибуни Верховної Ради були прийняті ще два запити нашого народного депутата, з якими він звернувся до Прем’єр-міністра В.Гройсмана та Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету А.Павелка. 
Перший стосується необхідності виділення з Державного бюджету України коштів для капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Суми - Ромни протяжністю 104 км. Інтенсивний дорожній рух, «косметичні та ямкові» ремонти призвели до значного руйнування твердого покриття на цій дорозі. Особливо це стосується 25 км ділянки, що проходить територією Лебединського району.
"Ця дорога має надзвичайно важливе значення, адже саме вона з’єднує чотири райони - Роменський, Недригайлівський, Лебединський і Сумський з обласним центром - м. Суми. Щодня тисячі мешканців Сумщини та інших регіонів нашої Держави користуються цим шляхом для того, щоб дістатися на роботу, навчання чи лікування. Від того, в якому стані знаходиться ця дорога, значною мірою сьогодні залежить розвиток місцевих громад, добробут, соціальне самопочуття жителів та своєчасне надання медичної допомоги.
Закликаю усіх урядовців і депутатів долучитися до вирішення цього питання й якнайшвидше виділити кошти на ремонт зазначеної дороги. Це не тільки зробить поїздки більш комфортними і безпечними, а й істотно покращить соціально-економічну ситуацію в Сумській області", - прокоментував В.В.Бухарєв на своїй сторінці у Фейсбуці.
Другий його запит стосується необхідності якнайшвидшого проведення реставраційного ремонту пам’ятки архітектури місцевого значення «Повітне училище» по вул. Героїв Майдану, 10 в місті Лебедин Сумської області, де зараз розміщуєтьс Лебединський районний будинок дитячої та юнацької творчості.
Для реалізації цього проекту потрібно виділити кошти з Державного бюджету України у сумі майже 2 млн. грн., так як вони відсутні у місцевих бюджетах.
Наразі ця установа - є єдиним місцем для змістовного відпочинку та дозвілля дітей в позаурочний час, яку відвідують багато дітей громад міста Лебедин та Лебединського району.
"Переконаний, що спільними зусиллями з органами центральної влади та місцевого самоврядування ми спроможні вирішити ці питання", - резюмує народний депутат Владислав Бухарєв.

Комментариев: 0
Добавить комментарий