» » Бойко виходить на друге місце


Бойко виходить на друге місце

Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко разом з Юлією Тимошенко мають шанси пройти до другого туру на президентських виборах в 2019 році. Про це свідчать результати опитування Центру соціальних досліджень "Софія".
Згідно з результатами, якщо б на момент опитування проходили президентські вибори, то найкращі шанси вийти у другий тур мали б Юлія Тимошенко та Юрій Бойко. Серед респондентів, які братимуть участь у виборах, мають намір проголосувати за Тимошенко - 16,2%, і за Бойка - 14,1%.
 
З огляду на статистичну похибку можна сказати, що обидва кандидати мають рівні шанси вийти у другий тур.
Якщо б на момент опитування проходили парламентські вибори (голосування за партійними списками), то найкращі шанси подолати 5-відсотковий бар'єр повинні ВО "Батьківщина", "Опозиційна платформа - За життя", Блок Петра Порошенка "Солідарність", партія "Слуга народу", партія "Громадянська позиція", Радикальна партія Олега Ляшка.
Слід зазначити, що опитування населення почалося відразу після того, як лідери "Опозиційного блоку" і партії "За життя" оголосили про створення "Опозиційної платформи - За життя". Дослідники зіставляли питання анкети, виходячи з перспективи висунення єдиного кандидата від зазначених партій та їх об'єднання перед парламентськими виборами.

Центр соціальних досліджень "Софія" проводив опитування з 18 по 22 листопада 2018 р. Всього було опитано 1204 респондента у віці від 18 років і старше. Вибірка репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними ознаками. Метод опитування - індивідуальне інтерв'ю ("віч-на-віч") за місцем проживання респондента (на дому). Статистична похибка не перевищує 3,0%.
Комментариев: 0
Добавить комментарий