Нові перемоги тростянецького ветерана-лижеролерника

Для тростянецького ветерана-лижеролера Миколи Лободіна Ворохтянські траси, що на Івано-Франківщині, добре відомі. І фартові. Не одну медаль він виборював там.
Нещодавно наш спортсмен знову бігав у передмісті Карпат, де виборов кілька нових медалей. Зокрема, і у відомому спортивному містечку Ворохті на всеукраїнських змаганнях "Карпатські перегони", що проходили під егідою міністерства молоді і спорту.
Перший старт - 6 км класичним стилем. Стартував Микола Володимирович у групі ветеранів, старші 65 років. Наш спортсмен пробіг дистанцію без шансів для суперників, показавши хороший час - 30 хв. 20 сек.
Наступна офіційна гонка - 10 км вільним стилем. Знову спортсмени бігли по своїм віковим групам і тут наш спортсмен знову був першим. Дистанцію М.Лободін пробіг за 36 хв. 41 сек.
То ж, мальовничі Карпати знову подарували нашому ветерану масу прекрасних емоцій, впевненість у свої сили і нові медалі до його вже солідної колекції.