» » На чужом горбу... Одним зароблене не доплачують, а собі тисяч не жаліють


На чужом горбу... Одним зароблене не доплачують, а собі тисяч не жаліють

Буквально годину тому прочитав в мережі «Подслушано, Тростянец»  https://www.facebook.com/groups/podslyshanotrost/ пост Сергія Фадеева:

Сергій Фадєєв пише:

"Добрый вечер всем участникам группы. Хочу задать вопрос начальству горсовета,только не знаю с кого начать. Начну с зама. Уважаемый Юрий Николаевич Заяц , ответьте пожалуйста , ПОЧЕМУ до сих пор нет оплаты бригаде рабочих РЕМ БУД Тростянца , которая проводила работы начиная с МАЯ месяца.А точнее:
 Май - стадион! ( НЕ ДОПЛАТА) Май - Круглый двор (НЕ ДОПЛАТА) Июнь - Отмостки ( НЕ ДОПЛАТА) Хоть даже жители ул.Машиностроительной писали нам благодарность в газету!!! Июль - ( Капитальный ремонт душевых комнат в ДЮСШ , ВООБЩЕ НЕ ОПЛАЧЕН !!! ) Август - повторный ремонт 20 процентов круглого двора ( НЕ ОПЛАЧЕН ) Август - ( всеми обсуждаемые СТУПЕНЬКИ ! по ул.Калинина - НЕ ОПЛАЧЕНО !!! Август - ремонт ГОРСОВЕТА фасад , плюс внутренние работы ( зал заседаний ) НЕ ОПЛАЧЕНО ВООБЩЕ !!! .И т.д. Более точную информацию я могу предоставить Вам лично ! Я хочу работать в МОЕМ городе !!!! Мне нравиться МОЙ город !!! Я хочу жить в МОЕМ городе, а не ехать куда-то на зароботки !!! .....но не получается........Ответьте пожалуйста на мой вопрос, почему так-то так все получается ...."


Я не буду коментувати цю описану ситуацію. Не володію. Але думаю, що претензії людини справедливі. Його ошукали і думаю не одного Фадєєва. Скажу, як журналіст, який вже давно аналізує діяльність місцевої влади. Ця ситуація характерна для Тростянецької міськради, чиновникам якої на долі людей наплювати. Тут вже звикли економити на простих трудівниках і при цьому ненаситно напихають власні кишені з бюджету, отримуючи неспівставні зарплати.

Наведу конкретні цифри на реальній людині, яка донедавна працювала замом у Бови.

23 жовтня заступниця міського голови Оксана Заяц звільнилася з посади за угодою сторін. Факт формальний. Однак він дає змогу побачити доходи цієї людини, бо як перед влаштуванням на роботу, так і коли звільняється, чиновниця подавала декларацію до НАЗК про свої доходи.

Отож, О.Ю.Заяц призначена на посаду заступниці міського голови Тростянецької міської ради 14.07.2016 р. Відповідно до її декларації, за відпрацьований у міськраді період за 2016 рік, вона отримала зарплати 24 тис. 523 грн., або в середньому за місяць біля 4,0 тис. (мінімальна зарплата по країні тоді становила 1378 грн.). За 2017 рік О.Ю.Заяц отримала зарплати 168 тис. 800 грн., або в середньому за місяць 14,0 тис. (мінімальна зарплата по країні на той рік становила 3200 грн.). А за період з 1.01 до 31.10. 2018 р. О.Ю.Заяц отримала зарплати 165 тис. 452 грн., або 16,5 тис. грн. за місяць (мінімальна зарплата по країні становила 3723 грн.). Тобто, за два роки в міській раді заробітні плати у вищого керівництва підвищилися у 4 рази і вони у 4,5 рази більші, ніж мінімальні зарплати по країні, які отримує 90% населення.

... Щоб собі вистачило і економлять на людях.

Комментариев: 1
Добавить комментарий


алена
Меня интересует куда идет прибыль от фестивалей которые проходят в Круглом дворе.Знаю на ремонт Двора выделяет бюджет города.