» » Охтирчани вимагають скасувати підвищення ціни на газ для населення


Охтирчани вимагають скасувати підвищення ціни на газ для населення

за ініціативи Охтирської міської партійної організації ВО «Батьківщина» в Охтирці відбувся мітинг з вимогою скасувати підвищення ціни на газ для населення.

Охтирчани переконані, що українці  мають використовувати блакитне паливо власного видобутку, оскільки мають природній ресурс достатній для власних потреб і не платити «побори» посадовців, – акцентувала голова міської парторганізації ВО «Батьківщина» Лілія Неофітна під час мітингу.

«На території Охтирського району видобувають нафту та газ, яких достатньо для власних потреб усієї Сумської області і їхня собівартість значно нижча», – сказала вона.
Ініціативу міської громади підтримала депутат Сумської обласної ради від ВО «Батьківщина» Катерина Приходько. Виступаючи, вона закликала владу повернутися обличчям до людей, допомогти їм, а громадян закликала об’єднати всі зусилля для того, щоб зупинити свавілля влади, яка сьогодні проводить антинародну цінову політику на газ.

«Газу українського видобутку цілком вистачить на забезпечення потреб населення за посильною ціною. Ми вимагаємо ухвалити постанову про мораторій на підвищення тарифів, яким безпосередньо заборонити уряду чергові протизаконні рішення», – зазначила Катерина Приходько.
Більше 200 осіб взяли участь у мітингу. Його учасники звернулися до місцевої влади з вимогою скликати позачергову сесію міської ради та звернутися до керівництва країни з вимогою скасувати постанову про підвищення ціни на газ для населення.
Комментариев: 0
Добавить комментарий