» » Люди вимагають відмінити нову ціну на газ. Депутати з цим солідарні не всі


Люди вимагають відмінити нову ціну на газ. Депутати з цим солідарні не всі

Сумщина протестує проти підвищення з 1 листопада ціни на газ для населення. Збираються підписи простих людей на вулицях і площах. В багатьох містах і районах депутати від «Батьківщини» ініціюють сесії, а в деяких з них такі вже проведені. На них приймалися звернення  до Президента виконати свій конституційний обов’язок перед власними громадянами і зупинити дію постанови уряду від 19 жовтня 2018 року щодо підвищення ціни на газ для населення.

Так, 24 жовтня фракція «Батьківщини» в Сумській обласній раді подала звернення до голови обласної ради скликати позачергову сесію з порядком денним щодо негайного скасування постанови Кабміну про підвищення ціни на газ. Зробив це голова фракції Володимир Поцелуєв. За день перед цим з подібним зверненням до голови Тростянецької районної ради звернулася голова фракції біло-сердечних Тетяна Замула. 


«Прості українці ледь зводять кінці з кінцями, оплачуючи і так захмарні комунальні тарифи з останніх копійок. А тут уряд ще й ціну на газ піднімає. За такої складної ситуації ми зобов’язані стати на захист людей, звернувшись до Президента України з вимогою зупинити необгрунтоване підвищення ціни на газ», – зазначила тростянецький депутат Тетяна Замула.

А ось у Великописарівському районі депутати сесію, де серед інших було і «газове» питання, вже провели - рада підтримала ініціативу «Батьківщини» про негайне скасування постанови уряду про підвищення ціни на газ для населення. Наступного дня міські ради Білопілля та Путивля зробили те ж саме, прийнявши відповідні звернення до глави держави на своїх пленарних засіданнях. 

Була можливість зробити це і на сесії Тростянецької міської ради – навіть не потрібно було ініціювати позачергову сесію - якраз 23 жовтня проводилося чергове пленарне її засідання. Однак маючи на руках і проект рішення, і підготовлений текст самого звернення, але жоден з п’яти депутатів від «Батьківщини», в тому числі і голова фракції, так і не наважилися запропонувати меру Бові внести хоча б до порядку денного питання щодо звернення до Глави держави про скасування постанови уряду про нову ціну на газ. І навіть в різному ніхто з батьківщинівців цю важливу тему не порушив.

Комментариев: 0
Добавить комментарий