» » Уряд підняв ціну на газ для населення


Уряд підняв ціну на газ для населення

з 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5%, ціна на газ для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів газу.
 
 Це означає, що на новий опалювальний сезон ціна на газ буде на чверть вища. Для абсолютної  більшості людей у країні – це справжній шок, який заштовхає українців у таку нішу бідності, з якої вийти буде дуже важко.

І паралельно з цим для багатьох ще й скасовуються субсидії, які люди отримували в попередні роки. Скасовуються субсидії, навіть якщо одна особа з родини виїхала працювати за кордон, навіть якщо вони десь там комусь перерахували пенсії. І оце масове скасування субсидій – це ще один удар по українцях. 

Натомість прем’єр  Гройсман все ж обіцяє, що всі, хто потребуватиме підтримки держави у вигляді субсидій - отримають її. А щодо ціни на газ сказав, що це було непросте рішення і багато присутніх на засіданні уряду не хотіли би на ньому бути присутніми, але є обставини, які слід враховувати.
 
 "Ще з липня ми працювали над тим, щоб знайти компроміс щодо ціни на газ, але не все у моїх силах", - сказав прем'єр.
 
 Він наголосив, що у держави є надзвичайно великі борги, які треба повертати, а зобов'язання щодо вирівнювання ціни на газ було ще у 2008 році. 

Комментариев: 0
Добавить комментарий