
Між прокурором та обвинуваченим під час досудового розслідування було укладено угоду про визнання винуватості. В ході судового розгляду чоловік визнав вину у повному обсязі, всі обставини вручення грошових коштів поліцейському і мотиви вчинку визнав, нічого не оспорював, вказав, що щиро розкаявся. Оскільки чоловік вчинив вперше злочин, позитивно характеризується, працює, сприяв розкриттю злочину, прокурор і обвинувачений в угоді дійшли згоди на призначення мінімального покарання - штрафу в сумі 8500 грн.
Розглянувши кримінальне провадження, перевіривши умови угоди про визнання винуватості на відповідність вимогам закону, суд дійшов висновку, що є підстави для затвердження угоди і призначення обвинуваченому узгодженого з прокурором покарання у виді штрафу.
Грошові кошти в сумі 4000 грн., які були вручені чоловіком поліцейському, і були визнані речовими доказами, згідно з вироком суду підлягають конфіскації в дохід держави.
Отже, прагнучи уникнення адміністративної відповідальності, чоловік не те, що не досяг цієї мети, а і втратив власні кошти в сумі 4000 грн., які конфісковані, був засуджений вироком суду і додатково повинен сплатити штраф у дохід держави в розмірі 8500 грн. Крім того, через засудження за вчинення злочину водій матиме неприємний факт у біографії - судимість.
З вироком суду можна ознайомитися в ЄДРСР за №588/1148/19.
Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений до Сумського апеляційного суду протягом 30 діб з моменту його проголошення.