» » Лідер ВО «Батьківщина» привітала захисників в прифронтовій зоні


Лідер ВО «Батьківщина» привітала захисників в прифронтовій зоні


Юлія Тимошенко: «Донбас буде звільнено, а нова влада займеться розвитком деокупованих територій»


День захисника Вітчизни лідер партії «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела на Донбасі. Разом з колегам по фракції і партії вона побувала у прифронтовій Костянтинівці, поспілкувалася з людьми на контрольному пункті в’їзду та виїзду «Станиця Луганська», відвідала один із блокпостів на лінії розмежування бойових дій.

У прифронтовій Костянтинівці політик помолилася за мир, українських захисників та Помісну церкву в місцевому Свято-Стрітенському храмі.

  • Я була просто здивована, коли ми зайшли до церкви, то побачили таку красу, стільки людей, які щиро молилися в першу чергу про припинення ненависті й незгод, які просили у Бога справедливості і миру, - зазначила політик. - Я щиро вірю, що мир прийде на нашу землю і єдність об’єднає нас і в молитві, і в вірі і, власне, в щасливому житті.

Ю.В.Тимошенко подарувала Свято-Стрітенському храму Ікону, аби і вона давала людям благословення, впевненість у завтрашньому дні і щастя.

Далі Ю.В.Тимошенко відвідала контрольний пункт в’їзду та виїзду на станиці Луганській. Перш за все лідер «Батьківщини» поговорила з людьми, які мешкають по обидва боки фронту, а також з представниками місцевої влади, щоб зрозуміти реальний обсяг проблем, що потребують першочергового вирішення.

Як з’ясувалося, чи не найбільше людей хвилює процедура виплати пенсій. Українці, які живуть в окупованих районах, але повинні їздити за грошима на вільну від агресора територію, попросили Юлію Тимошенко спростити існуючий механізм.

Ще одна важлива проблема – розвиток регіону після деокупації. Голова партії запевнила, що нова влада одразу відкоригує бюджет на 2019 рік з урахуванням фінансування територій, які знаходяться на лінії зіткнення. 

  • Після зміни влади часу на складання планів не буде. Треба буде діяти негайно, – наголосила вона.

Також вона зазначила, що буде впроваджено спецкоефіцієнт при наданні субвенцій для цих територій на освіту, охорону здоров’я та посилення соціального захисту людей, які там мешкають.

Юлія Тимошенко попросила українців триматися, «бо мир обов’язково прийде».

Не могла політик в той святковий день – День захисника Вітчизни, не зустрітися з тим, хто сьогодні безпосередньо обороняє рідну землю від ворога. Вона відвідала військових на одному із блокпостів на лінії розмежування. 

Привітала бійців зі святом, подякувала їх за те, що мужньо і стійко захищають Україну та передала подарунки, які їм необхідні. 

  • Святі люди, які сьогодні просто встали та пішли, не дивлячись на те: призовного вони віку, чи непризовного, - сказала Ю.Тимошенко. - Добровольцями, з щирим серцем вони пішли стати в колону за Україну. Хай Господь дає їм здоров’я, наснаги,

Після всіх проведених зустрічей політик поділилася враженнями, сказала, що на все, що побачила на Донбасі, боляче дивитися. 

Але ситуацію змінити можна, якщо змінити напрямок роботи влади. 

Мінські угоди вона вкотре назвала тупиковими.

  • Саме політико-дипломатичним шляхом можна повернути мир в Україну. Настав час інакше розмовляти з цивілізованим світом. Ми організуємо переговори на базі Будапештського меморандуму, які принесуть мир, - запевнила політик. - Донбас буде звільнено, а нова влада приділятиме достатню увагу вирішенню питань деокупованих територій.

Серед учасників тієї поїздки на Донбас був і народний депутат Україниї від фракції «Батьківщина», генерал-лейтенант В.В.Бухарєв. «Мир обов’язково повернеться в Україну, а держава дбатиме про воїнів, їх родини та всіх українців. Донбас буде українським, а кордони України відновлені. Україна переможе! Ми розділяємо цю впевненість нашого лідера Юлії Тимошенко», - зазначив у своєму коментарі Владислав Бухарєв.

Комментариев: 0
Добавить комментарий