Поліцію попросили перевірити статки мера

Депутати-«батьківщинівці» ініціювали перевірку статків Бови

Двоє депутатів Тростянецької районної ради від ВО "Батьківщина" - Наталія Денчик та Олександр Кулібаба, як законні представники виборців Білківської сільської громади, офіційно звернулися до Тростянецького відділення поліції із заявою розібратися у протиправній, на їхню думку, діяльності представників міської ради, коли на офіційних заходах Білківської ради, що відбувалися в рамках її приєднання до Боромлянської ОТГ, представники міської ради перешкоджали їх проведенню.

А ще районні парламентарі просять перевірити факти, озвучені на зборах Білківської громади її мешканцями: чи має насправді міський голова Ю.Бова у своїй чи власності своєї родини незадеклароване нерухоме майно, бізнес в інших містах, областях України і за кордоном, зокрема в Польщі, куди він так часто подорожує, в т.ч. і за кошти міськради.

"…люди називали, що, мовляв, у власності Ю.А. Бови перебуває рухоме і нерухоме майно, земля, бізнес в деяких містах Сумської області, м.Києві,  а також за межами України - в Польщі.

На жодне з підозр, висловлених людьми, Ю.Бова не дав відповіді, також не спростовував такі факти. За нашою інформацією ці відомості не відображені в майновій декларації Ю.А. Бови, як державного службовця. Тому вважаємо необхідним перевірити цю інформацію і в разі підтвердження, дати їй належну оцінку" - йдеться у заяві депутатів.

Звертають депутати-батьківщинівці увагу поліції і на факти втручання посадовців міської ради у внутрішні справи Більківської сільської ради і всієї сільської територіальної громади. В першу чергу з боку міського голови Тростянця Ю.Бови та його оточення. Зокрема, секретаря міської ради Н.Ковальової, заступників міського голови М. Синявіна, В.Злепка та деяких інших. Вони приїжджали на ці зібрання, в порушення регламенту виступали, провокуючи своїми гаслами їх зрив та неприйняття рішень. Крім того, міською радою надавалася організаційна допомога щодо створення ініціативної групи з числа мешканців зокрема Олексиного, мета яких - у незаконний спосіб перешкоджати волевиявленню Білківської громади щодо її приєднання до Боромлянської ОТГ.  

Так, 28.05.18  і 15.06.18 для підвезення жителів Білківської сільської ради з с. Олексине до с. Білка були залучені комунальні (соціальні) автобуси міста Тростянець, які були зняті з рейсів в ці дні. Потім же ці автобуси і відвозили людей до місця їхнього проживання. Ми просимо дати відповідь: на якій підставі очільники Тростянецької міської територіальної громади втручаються у діяльність іншої територіальної громади - Білківської сільської ради? А стосовно залучення автотранспорту, провести перевірку: хто замовляв цей транспорт для перевезення жителів Білківської сільради в межах її території, для яких цілей це робилося і хто оплатив транспортні послуги?

На сьогодні невідомо, чи проводилося поліцією хоч якесь розслідування? Чи насмілилися правоохоронці перевіряти такі відомості проти міського голови? Чи можливо заяву передали для перевірки до НАЗК? Чи внесли інформацію до ЄРДР чи тишком-нишком вже закрили цю справу? По суті ніякої інформації щодо дій поліції по цій заяві немає. Хоча й пора - з моменту її подачі вже минуло більше двадцяти днів, а відповіді депутатам так ніхто ще не дав.

Втім, як поліція з мерією не пов'язані, а заява депутатів зареєстрована офіційно. І відповідь таки доведеться давати - чи формальну, чи принципіальну.  

Комментариев: 0
Добавить комментарий