» » Траса Харків-Охтирка пущена в експлуатацію


Траса Харків-Охтирка пущена в експлуатацію

Капітальний ремонт дороги почали в 2017 році, всього відремонтовано понад сотню кілометрів. Тепер з Охтирки до Харкова автомобілем можна дістатися за півтори години, а не за три, по розбитим дорогам – як було раніше.

28 вересня відкрили капітально відремонтовану трасу Харків-Охтирка. Дорога вважається найбільш інтенсивною в регіоні, так як пропускає до 20 000 автомобілів на добу. Її побудували ще в п'ятдесятих роках і з тих пір жодного разу капітально не ремонтували. В результаті на трасі було зруйновано не тільки покриття, але і підстава.

Для відновлення підстави дороги фахівці розробили кілька проектних рішень. Відремонтовано 103,4 кілометра з пристроєм трьох шарів асфальтобетону, відновлені узбіччя, обладнані бар'єрні огорожі і дорожні знаки.

На ремонт дороги витрачено майже 1 мільярд 400 тисяч гривень. Чимала сума з них а саме на Сумський відрізок до кордону з Харківщиною, була виклопотана народним депутатом Владиславом Бухарєвим після депутатських звернень до прем’єр-міністра та голови Бюджетного комітету Верховної Ради. 

До речі, дороги стають своєрідною візитівкою конкретних справ на своєму виборчому окрузі нашого представника в парламенті. До цієї дороги саме завдяки Бухарєву була капітально відремонтована дорога від Тростянця до Боромлі. Тепер, коли траса Охтирка-Харків зроблена, у депутата Бухарєва в планах сконцентруватися на ремонті траси з Охтирки, через Тростянець на Суми - аби було зручно добиратися мешканцям цих районів у двох напрямках – кому до Харкова, кому – до Сум.  

На урочисте відкриття дороги загального користування державного значення Р-46 прибув президент України Петро Порошенко разом з керівниками Сумської і Харківської облдержадміністрацій Миколою Клочком та Юлією Світличною.

«Сьогодні насправді величезне свято, тому що дорога Харків-Охтирка протяжністю 103 кілометри, на яку витратили майже 1 млрд. 400 млн. гривень, вперше з 80-х років минулого століття якісно і серйозно відремонтована. Я сам по ній проїхав і переконався в цьому», - зазначив Петро Порошенко.

Комментариев: 0
Добавить комментарий