Зустріч випускників через пів століття — це неймовірно емоційна і рідкісна подія. Однокласники із трьох випусків 1976 року Тростянецької міської школи №2 Сумської області зібралися разом, щоб згадати безтурботні шкільні роки, вшанувати вчителів, поділитися життєвим досвідом і в думках поринути у