» » На спуску перед Климентовим фура перекрила півдороги


На спуску перед Климентовим фура перекрила півдороги

5 лютого, близько 14.00 на автошляху Н-12 Суми-Полтава в районі села Климентове вантажівка перекрила півдороги. 

За словами очевидців, фура зупинилася через несправність. Втім, інша версія, — що фура намагалася уникнути зіткнення з іншою фурою та в’їхала у відбійник, який наразі пом’ятий.

Очевидно, що сніжна зима вимагає від водіїв особливої дисципліни. І цей випадок далеко не поодинокий. Протягом січня 2019 року на території двох відрізків автошляхів національного значення: Н-07 «Київ — Суми — Юнаківка» від Сум до Юнаківки та Н-12 «Суми — Полтава» від Сум до меж Полтавської області) трапилося 90 ДТП, у яких 19 людей отримали тілесні ушкодження.

Основними причинами автопригод є порушення правил маневрування, проїзду пішохідних переходів і перехресть, недотримання дистанції та інтервалу, перевищення безпечної швидкості, керування транспортним засобом у стані сп’яніння та порушення ПДР пішоходами.

Тож у лютому, з метою зміцнення транспортної дисципліни серед учасників дорожнього руху та активізація роботи щодо підвищення безпеки на проїжджій частині, патрульні будуть здійснювати посилений контроль над забезпеченням безпеки дорожнього руху.

Комментариев: 0
Добавить комментарий