» » Єгор, Іван, Матвєй, Софія, Єва, Мілана - найпопулярніші імена на Тростянеччині


Єгор, Іван, Матвєй, Софія, Єва, Мілана - найпопулярніші імена на Тростянеччині


Питання надання дитині імені хвилює батьків впродовж 9 місяців очікувань на малюка та після його народження. Це рішення дуже важливе, адже, обираючи ім’я для свого чада, батьки надають йому своєрідну формулу долі та ключ до життя.

Серед зареєстрованих фахівцями юстиції Тростянецького району за 6 місяців 2019 року імен популярними залишаються Єгор, Іван, Матвєй, Софія, Єва, Мілана. Називали новоспечені батьки своїх продовжувачів роду й оригінальними та рідковживаними іменами. Наприклад, серед дівчат на Тростянеччині зареєстрували Домініку, Даніеллу, Аміну, хлопчиків – Магомеда, Рузгара, Тахіра, Еміра. 

Варто зазначити, що урядомприйнята ініціатива від Міністерства юстиції України єМалятко, яка дозволить батькам в онлайн-режимі 10 базових державних послуг, пов’язаних з народженням дитини. Зокрема мова йде про державну реєстрацію народження дитини, реєстрацію місця проживання малюка, призначення державних виплат при народженні дитини, внесення відомостей про дитину до реєстру пацієнтів, внесення відомостей до реєстру платників податків, видачу посвідчень батькам багатодітних сімей та призначення допомоги дітям, які виховуються в багатодітних сім’ях, та інше.

Нагадаємо, що за І півріччя в Тростянецькому районі народилось 93 малюка, з них 51 дівчинка та 42 хлопчики. 

Комментариев: 0
Добавить комментарий