» » Навчальний рік в Палаці дітей та юнацтва розпочався. Кожна дитина тут знайшла заняття до душі, якому із задоволенням віддаватиме частину свого вільного часу


Навчальний рік в Палаці дітей та юнацтва розпочався. Кожна дитина тут знайшла заняття до душі, якому із задоволенням віддаватиме частину свого вільного часу

В міському Палаці дітей та юнацтва провели свято початку навчального року. 

Діти заполонили парк Чайковського, де були облаштовані різноманітні локації з напрямів гуртках закладу. Кожен бажаючий міг спробувати себе в хореографії, спортивній акробатиці, туризмі, вокальному мистецтві. 

Вражало розмаїттям, яскравістю фарб, креативністю містечко майстрів. Шанувальники шашок та шахів провели бліц-турніри з керівниками цих гуртків. Учасники свята переглянули виставку фотосвітлин, робіт юних художників та юних майстрів народних ремесел, показові виступи юних артистів. Цікавим було спілкування батьків з керівниками гуртків, які давали детальну інформацію про досягнення своїх вихованців, умови навчання та розклад занять.

Допомагав новим гуртківцям пройти цікавий квест Країною позашкілля загін волонтерів, до якого входили старші, вже досвідчені, гуртківці закладу. Саме вони допомогли дітям пройти по карті парку за окремими маршрутами усі локації, подивитися виступи та презентації зразкових колективів «Едельвейс», «Кольоровий дощ», «Перлина» «Веселка» та «Українська вишивка», вокальних ансамблів «Зорепад» та «Лілея», хореографічного ансамблю «Конфеті», гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. 

Хтось вперше взяв до рук мікрофон, а хтось – фотоапарат. Хтось вперше, подолавши страх, за допомогою керівника гуртка пройшов туристську смугу перешкод, після чого насолодився відпочинком у наметі. Кожна дитина тут знайшла заняття до душі, якому із задоволенням віддаватиме частину свого вільного часу.

Комментариев: 0
Добавить комментарий