» » Тростянчани добровільно здають зброю до поліції


Тростянчани добровільно здають зброю до поліції

З початку проведення операції мешканці міста та району здали до Тростянецького віддання поліції 8 одиць зброї, з них 7 гладкоствольних та 1 нарізна рушниця.

«Так, мешканка міста Тростянець, не маючи відповідного дозволу на  зберігання, добровільно здала до поліції гладкоствольну рушницю свого покійного чоловіка, аби не мати проблем із законом. Інший місцевий мешканець знайшов рушницю у лісі та приніс її до правоохоронців. Один громадянин приніс до поліції незареєстровану зброю, щоб офіційно оформити дозвіл на її зберігання після проведення перевірок», - повідомив начальник Тростянецького відділення поліції Ігор Кісільов. 

Поліція закликає громадян, які мають у власності незареєстровану зброю, набої, інші нелегальні боєприпаси, вибухівку або вибухові пристрої, скористатися дією місячника та добровільно здати всі ці небезпечні речі до поліції та, згідно ч. 3 ст. 263 КК України, уникнути відповідальності за їх незаконне зберігання.

Всі бажаючі можуть отримати додаткову інформацію з приводу місячника у місцевому відділенні поліції або звернувшись до дільничних офіцерів поліції. А, у разі виявлення нелегальної зброї, боєприпасів та вибухівки – негайно телефонувати до Call-центру ГУНП на цілодобовий телефон «102».

Комментариев: 0
Добавить комментарий