» » З початку жовтня для українських водіїв вступили в силу деякі зміни поведінки на дорогах. Серед них - - увімкнення світла фар за населеними пунктами


З початку жовтня для українських водіїв вступили в силу деякі зміни поведінки на дорогах. Серед них - - увімкнення світла фар за населеними пунктами

Насамперед, з 1 жовтня на заміських дорогах водії повинні вмикати фари не тільки вночі, а й вдень - або ходові вогні або ближнє світло фар. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ Нацполіціі Сумської області.
Відповідно до пункту 9.8 Правил дорожнього руху, з 1 жовтня по 1 травня це положення є обов'язковим для виконання і покликане підвищити безпеку дорожнього руху на затемнених ділянках дороги, як в світлий час доби, так і в темний.
"Саме в цей період, в зв'язку з скороченням світлового дня і погодними умовами виникає необхідність в підвищенні видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху" - йдеться в повідомленні.
Також 27 вересня в Україні вступили в силу нові правила паркування автомобілів. Цим питанням буде займатися спеціальні транспортні ревізори. Відтепер українські міста зможуть створювати службу муніципальних інспекторів, які нарівні з поліцією будуть притягати до відповідальності тих, хто порушив правила зупинки-стоянки автомобілів.

Комментариев: 0
Добавить комментарий