» » На Тростянеччині працівники поліції виявили та вилучили у чоловіка 14 сигнальних ракет, 260 набоїв без маркування схожих до до малокаліберної гвинтівки, 17 набоїв калібром 9 мм схожі на набої до ПМ.


На Тростянеччині працівники поліції виявили та вилучили у чоловіка 14 сигнальних ракет, 260 набоїв без маркування схожих до до малокаліберної гвинтівки, 17 набоїв калібром 9 мм схожі на набої до ПМ.

Розпочався місячник добровільної здачі зброї. Проводиться він з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів на території міста та району з 1 по 31 жовтня 2018 року розпочався місячник добровільної здачі зброї.

Всі громадяни, хто незаконно зберігає зброю, боєприпаси чи вибухові матеріали, мають змогу добровільно здати їх до відділу поліції. У цьому випадку громадяни звільняються від кримінальної відповідальність, котра передбачена статтею 263 Кримінального кодексу України.

Крім того, всі, хто у зазначений час добровільно здасть до відділу мисливську вогнепальну, газову, холодну зброю, у найближчому майбутньому матимуть змогу оформити відповідні документи та зареєструвати цю зброю в особисту власність і надалі використовувати її вже на законних підставах.

Нажаль не всі мешканці поспішають прийняти участь у місячнику і у встановлений законом порядок здати незареєстровану зброю. Так, під час проведення санкціонованого обшуку в місті Тростянець, в домоволодінні 26-річного місцевого жителя працівники поліції виявили та вилучили у чоловіка14 сигнальних ракет, 260 набоїв без маркування ззовні схожі на набої до малокаліберної гвинтівки, 17 набоїв калібром 9 мм ззовні схожі на набої до ПМ. Дані набої вилучено та направлено на експертизу. Наразі встановлюється джерело походження боєприпасів. А правоохоронці вже розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України.

«Попереджаємо громадян, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й досить поширена причина нещасних випадків, що трапляються з громадянами або членами їхніх родин, особливо неповнолітніми дітьми. Здати зброю чи отримати консультацію  тростянчани та мешканці Тростянецького району можуть за адресою: м. Тростянець, вул.. Благовіщенська, 34, приміщення Тростянецького ВП ГУНП в Сумській області», - повідомив начальник Тростянецького ВП Ігор Кісільов.

Комментариев: 0
Добавить комментарий