» » Тростянецька поліція проводить місячник виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу. Тривалість акції - з 1 по 31 жовтня.


Тростянецька поліція проводить місячник виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу. Тривалість акції - з 1 по 31 жовтня.

Як повідомили у Тростянецькому  відділенні поліції, протягом жовтня на Тростянеччині триватиме місячник добровільної здачі зброї. 
Громадяни, які впродовж місяця добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.
Мета місячника - виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу. Тривалість - з 1 по 31 жовтня 2018 року.
Більше того, якщо громадянин у вказаний період добровільно здав до Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому, після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю, і використовувати її на законних підставах. 
Поліція просить врахувати, що пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструються у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.
Для отримання більш детальної інформації можна звертатися до до Тростянецького відділу поліції  або ж до дільничних офіцерів поліції в місцях вашого проживання чи тимчасового перебування.
Поліція нагадує, що незареєстрована зброя - це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які, на жаль, почастішали і трапляються, як з дорослими, так і з дітьми. 

Комментариев: 0
Добавить комментарий