» » На Сумщині СБУ викрила на хабарі голову лікарсько-кваліфікаційної комісії


На Сумщині СБУ викрила на хабарі голову лікарсько-кваліфікаційної комісії

Прокурор О.Плескач, працюючи в Тростянецькій прокуратури, двічі встиг відзначитися на затриманні хабарників. Сьогодні він працює керівником Конотопської прокуратури. І там вже відзначився на викритті злочинців. 

Разом з співробітниками Служби безпеки України нещодавно був викритий на хабарі голова однієї із міських лікарсько-кваліфікаційних комісій Сумської області.

Оперативники спецслужби встановили, що службовець вимагав з місцевого мешканця – учасника операції Об’єднаних сил ‒ неправомірну вигоду у розмірі ста сорока тисяч гривень. У таку суму зловмисник оцінив сприяння у проходженні лікарської комісії та не створення перешкод для отримання групи інвалідності, на яку мав законне право.

Правоохоронці затримали лікаря у робочому кабінеті під час отримання чергової частини хабара у розмірі п’ятдесят шість тисяч гривень.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру та обрання запобіжного заходу. Тривають слідчі дії.

Комментариев: 0
Добавить комментарий