В середині жовтня прогнозують епідемічну активність і вже зараз лікарі радять зробити щеплення. Найнадійніший метод - вакцинація. Утім частка українців, які прищеплюються – лише пів відсотка людей.

Мічеган, Сингапур, Колорадо – все це назви не міст чи штатів – за прогнозами МОЗ саме ці штами грипу атакуватимуть українців восени та взимку цього року. Спалах епідемії очікують вже за місяць - приблизно, з початком опалювального періоду. Місцеві лікарі кажуть, що для щеплень з вакциною проблем не буде. В МОЗі теж підтверджують, що придбати сироватку можна буде в будь-якій аптеці, доза в середньому коштуватиме 200 грн. 

В Україні щорічно реєструють біля 6 мільйонів інфекційних захворювань. І 98% з них – це грип та ГРВІ. Перше захворювання схоже за симптомами на респіраторну вірусну інфекцію, але страшний за наслідками і ускладненнями – як-то бронхіт, пневмонія або навіть серцева недостатність. А несвоєчасне та неправильне лікування може призвести навіть до смерті – минулого епідеміологічного сезону від грипу померло семеро людей, двоє з яких – з Сумщини. Жоден із пацієнтів не був щеплений.

Медики поки що найнадійнішим методом профілактики цього захворювання вважають вакцинацію. Утім частка українців, які прищеплюються проти грипу є дуже низькою – лише пів відсотка людей. 
Комментариев: 0
Добавить комментарий