Протягом вересня 2018 року Тростянецьким районним судом було оштрафовано водіїв, яких було визнано винними у керуванні автомобілем у стані алкогольного чи наркотичного сп`яніння, на суму 81600 грн.

Чи не щодня в роботі Тростянецького суду розглядаються справи чи то керування автомобілем у стані алкогольного чи то наркотичного сп’яніння. Тільки за один місяць – вересень цього року - сукупний розмір штрафу, накладений на осіб, яких визнано винними у вищеназваних правопорушеннях склав 81600 грн. 

За інформацією прес-служби Тростянецького районного суду, опублікованої на її сайті, згідно статті 130 КУПАП громадянина може бути притягнуто до адміністративної відповідальності, якщо він керував транспортним засобом в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

За вищевказані дії особа притягається до такої відповідальності:

– якщо такі дії вчинені вперше протягом року – штраф 10200 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1 рік;

– якщо ці дії вчинені повторно (вдруге) протягом року – штраф 20400 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки;

– якщо особа вже двічі протягом року притягалася до відповідальності за подібні дії – штраф 40800 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років.

За період з 1 вересня по 30 вересня 2018 року включно судом було розглянуто 12 матеріалів про притягнення до адміністративної відповідальності за  керування транспортними  засобами у стані алкогольного сп’яніння. Притягнуто до адміністративної відповідальності за  керування транспортними  засобами у стані алкогольного сп’яніння за ч.1 ст.130 КУпАП 8 осіб. На всіх правопорушників накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 10200 грн., з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік 5 осіб, без позбавлення права керування транспортними засобами – 3 особи. Закрито 4 провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП у зв’язку із відсутністю у діях складу адміністративного правопорушення.

Комментариев: 0
Добавить комментарий