Труками ловитимуть порушників ПДР на сумських дорогах

З понеділка, 11 лютого, на трасі «Суми-Полтава» патрульні працюватимуть з TruCAMом – приладом, що вимірюватиме швидкість з якою рухаються машини. Мета - фіксування перевищення швидкості за допомогою радару.
 Як розповів речник патрульної поліції Сумщини Олег Сологуб:
«Вказані вимірювання будуть проходити від 16 до 95 км, саме у місцях, де є досить високий рівень ДТП. Ці місяця обладнані вже дорожніми знаками, що проводиться відеофіксація. ДО того ж, на місцях, де будуть проводитись вказані вимірювання швидкості руху буде стояти патрульний автомобіль з ввімкненими синіми проблисковими маячками. Стоїть екіпаж патрульної поліції, в складі 2-3 інспекторів, один проводить вимірювання швидкості, наводить TruCAM на транспортний засіб, він фіксує його швидкість. Якщо швидкість перевищена інший інспектор зупиняє автомобіль, водію показують, що він перевищив швидкість руху, ознайомлюють його з доказами проводять розгляд справи й виносять адмінматеріали».
Перевищення швидкості більше, як на 20 км від максимально допустимої швидкості, тягне за собою штраф у розмірі 255 грн, а перевищення допустимої швидкості на 50 км, карається штрафом у розмірі 510 грн.
На сьогодні, на українських дорогах працює 30 TruCAMів. З понеділка, 11 лютого, їхня кількість збільшиться до 50.
Комментариев: 0
Добавить комментарий